TESİSATA ATILAN İMZA TEKLİF AL Russian Flag RU

Yangın Tesisatı

Yangın Tesisatı

Yangınlar; yanıcı maddelerin oksijen ya da ısı ile birleştirildiğinde meydana gelen ne zaman ne şekilde oluşacağı kestirilemeyen olaylardır. Yangından kaynaklı yaşanabilecek can ve mal kayıplarını en aza indirmek için çeşitli yöntemler kullanılır. Bunlardan biri de yangından korunma tesisatı sistemleridir. Yangın tesisat sistemleri; itfaiye ekipleri gelene kadar yangına müdahale etmek, yangının büyümesini önlemek, küçük yangınları söndürmek ve gelen itfaiye ekiplerine yardımcı olmak için gerekeli imkanları sağlar.

    Özellikle sulu sistem yangından korunma tesisatları günümüzde önemini arttırmış ve yasalar ile de zorunlu hale getirilmiştir. Wilo yangın hidroforları ile dizayn edilmiş sistemler, gerek dünya standartlarında belgeleri ile gerekse uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışma kabiliyeti ile en çok tercih edilen yangın hidroforları arasında yerini almış olup, siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

    Hidrofor dışında binaların içerisinde uygulanacak olan tesisat borulaması ve söndürme ekipmanlarının yerleşim dizaynı konularında yüksek projelendirme ve uygulama deneyimimiz ile, tüm binalarda (endüstriyel, konut v.b.) tekniğine uygun ekonomik çözümler sunuyoruz.

© 2020 Yüksek Teknik Endüstriyel Tüm Hakları Saklıdır.