TESİSATA ATILAN İMZA TEKLİF AL Russian Flag RU

Sıhhi Tesisat

Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat, yapı için gerekli olan suyun temini, depolanması, ısıtılması, yumuşatılması, basınçlandırılması ve dağıtımı, pis suyun atılması, atık suyun arıtılması, yağmur suyu tahliyesi ve yangın söndürme konularını içerir.

Hidrofor; su basıncının yetersiz kaldığı yerlerde kullanılan su basınçlandırma sistemlerine verilen isimdir. Binalarda, dairelerde, müstakil villalarda, site ya da yüksek binalarda şebeke su basıncının yeterli gelmediği durumlarda, basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır. Özellikle son yıllarda büyük önem teşkil eden enerji verimliliği, Wilo hidroforların öne çıkan başlıca özelliklerindendir. Yüksek uygulama deneyimi ve uzun yılların vermiş olduğu üretim kalitesi, hidrofor sistemlerinde Wilo markasını kalite ile özdeşleştirmiştir.

Özellikle kirli atık suların basılmasında kullanılan pompalara ve pompa sistemlerine yönelik beklentiler son yıllarda oldukça fazlalaştı. Bunun temel nedeni ise şehirleşme ve dünya genelindeki su kıtlığı. Tahliye koşulları değişiyor, atık su içindeki katı cisim oranı yükseliyor ve atık su şebekelerindeki kalış süresi uzuyor. Bu da bir pompanın tedarik, bakım, kesinti ve onarım gibi kullanım döngüsü boyunca oluşan tüm maliyetlerinin işleticiler için özellikle önemli bir hal almasına neden oluyor.

Atık su teknolojisindeki yıllara dayanan proje deneyimimiz, süreç akışlarını sorunsuz şekilde gerçekleştirmemize ve güvenilir sistem çözümleri sunmamıza olanak sağlıyor. Geniş ürün ve sistem çözümü yelpazemiz sayesinde; (kirli) sulardaki tüm pompalama, karıştırma, havalandırma, filtreleme veya dezenfekte etme işlemleri için güvenilir ve enerji verimliliği yüksek birer çözüm sunuyoruz. Sistem gerekliliklerine, debiye ve basma yüksekliğine bağlı olarak atık su, çamur, çamurlu su, aşındırıcı akışkanlar ve hatta elyaf içerikli akışkanlar gibi her çeşit akışkan için bir Wilo pompası mevcuttur. Çözümlerimizde, mümkün olan en az aşınmanın oluşmasına ve komponentlerin sağlam olmasına özellikle özen gösteriyoruz.

    • ​​​​Drenaj
    • Atık su
    • Drenaj ve sel baskınlarından korunma
    • Atık su toplama ve nakliye
    • Atık su arıtma

© 2020 Yüksek Teknik Endüstriyel Tüm Hakları Saklıdır.