TESİSATA ATILAN İMZA TEKLİF AL Russian Flag RU

Isıtma Tesisatları

Isıtma Tesisatları

Isıtma sistemleri, kullanım mekanlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç mekandan dış ortama oluşan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan  sistemlerdir. Merkezi ve lokal (bölgesel) olarak iki ana başlıkta toplanabilir.
            Merkezi ısıtma, genel olarak, soğuk iklimlerdeki büyük yapılarda kullanılır. Sistem, ısıyı taşımak için kullanılacak akışkanı (su, hava veya buharı) ısıtmak için merkezi bir ısıtıcı, ısıtılmış akışkanın dağıtımı için boru/kanal tesisatı, akışkanı hareket ettirecek motor (pompa, vantilatör) ve ısıyı ortam havasına transfer etmek için nihai ısı ileticilerini (radyatör, fan-coil, ısı apareyleri vs) içerir. Binalarda özel boruların zemin altına gömme yapılması ile zeminden ısıtma yapılan merkezi ısıtma tesisatları da mevcuttur.
            Isı taşıyıcı akışkan olarak su kullanılan sistemler de tüm sistem ısıtma suyunu sirküle ettiren bir pompaya ihtiyaç duyulur. Performansı yüksek, bakımı kolay, güvenilir; bunlar elbette bir Wilo pompadan doğal olarak bekleyebileceğiniz özelliklerdir. Yüksek performans sizin için önemliyse, yüksek verimli pompalarımız tam size göre. Enerji verimliliğini ve kaynakların korunmasını gözeterek bir yapıya sürekli su ve ısı temin etmek, pompaların üstün özelliklere sahip olmasını gerektirir. Wilo bu gereklilikleri, bireysel çözümler ve yüksek verimli teknolojik özellikler ile karşılar. Yüksek verimli ısıtma sistemlerimiz böylece maksimum verimlilik derecesini sağlar. Bu sayede mal sahipleri ve üreticiler işletim maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir ve gayrimenkullerinin değerini uzun vadede arttırabilirler.

    • Isıtma
    • Sıcak kullanma suyu
    • Klima

© 2020 Yüksek Teknik Endüstriyel Tüm Hakları Saklıdır.